Ochorenie je výzva ku zmene.
Aplikácia tejto zmeny vedie k uzdraveniu sa.

Vítam Vás!

Ako pomôcť telu?

Postoj ku chorobe

e-PORADŇA

Ponúkam Vám svoje znalosti a skúsenosti v regenerácii tela, ktoré pramenia z:

 • 10 – ročnej praxe v osobných konzultáciách s ľuďmi trpiacimi rôznymi ochoreniami
 • analýz cca 3 000 meraní medicínskym prístrojom ANESA/AMP v súvislosti so subjektívnymi ťažkosťami meraných osôb
 • 12- ročnej praxe v aplikácií výrobkov PLANET ZDRAVJA ( zo Slovinska) pri rôznych ochoreniach
 • dlhoročného samoštúdia biochemických procesov v ľudskom tele
 • intuitívneho pozorovania vplyvu vzorcov myslenia, emócií a stresu na ľudské telo

Máte možnosť riešiť svoj zdravotný problém z pohodlia domova, cez e-mail. Ušetríte tým svoju energiu, čas, náklady na cestovanie a predídete možným komplikáciám, ktoré by pri cestovaní mohli vzniknúť v dôsledku Vašich zdravotných ťažkostí.

e - konzultácia

Čo môžete získať touto konzultáciou?
 • holistický pohľad na fungovanie Vášho tela
 • možné príčiny Vášho zdravotného problému
 • korekcie vo Vašej strave
 • návrh vhodnej kombinácie preparátov určenej práve pre Vás

Cena: 15,- eur
Poštová banka, číslo účtu: SK22 6500 0000 0000 1015 5567

Terapia

Ak máte záujem o vypracovanie kompletného regeneračného postupu určeného priamo Vám, „Terapia“ Vám poskytne:
 • holistický pohľad na fungovanie Vášho tela
 • korekcie vo Vašej strave
 • návrh vhodnej kombinácie preparátov určenej práve pre Vás
 • ako identifikovať a postupne odstraňovať príčiny chorobných procesov vo Vašom tele
 • ako podporiť svoju regeneráciu domácou hydroterapiou
 • ktoré cvičenie je pre Vás v tejktorej fáze regenerácie najvhodnejšie
 • priebežná konzultácia Vášho zdravotného stavu počas procesu uzdravovania sa

Cena: 40,- eur
Poštová banka, číslo účtu: SK22 6500 0000 0000 1015 5567

Postup e – mailovej komunikácie

 • 1. Stručne popíšte svoj zdravotný problém do e-mailu info@planeta-zdravia.sk alebo do kontaktného formulára
 • 2. Pošlem Vám dotazník – aby ste mali možnosť popísať svoje symptómy, stravu a iné dôležité informácie. Dotazník je závislý od charakteru Vášho problému.
 • 3. Vyplňte dotazník a pošlite mi ho späť. Ak pokladáte za dôležité ma oboznámiť s aktuálnymi lekárskymi vyšetreniami, kópiu ( foto) mi tiež pošlite.
 • 4. Po úhrade ( pripísaní sumy na účet ) Vám odpoviem e-mailom do 2 pracovných dní.
 • 5. Výrobky posielam AŽ po Vašom odsúhlasení doporučenej kombinácie - na dobierku alebo po zaplatení na účet.

REFERENCIE

Skúsenosti klientov a reakcie z mailov

Pre viac informácií si rozkliknite jednotlivé príbehy mojich klientov na pravej strane tejto stránky.Ak si chcete prečítať viac príbehov rozkliknite si všetky moje referencie.

Všetky referencie

Graves-Basedow. ochorenie štítnej žľazy,

Keď mi v marci 2015 diagnostikovali difúznu toxickú strumu (Gravesova-Basedowova choroba), aj mi odľahlo.  Už som aspoň vedela, prečo sa cítim veľmi zle, rýchle sa zadýcham, pulz aj po prebudení mám 110 a za 2 mesiace som bez môjho pričinenia schudla  8 kg.Lekár mi nasadil medicínsku liečbu na zvýšenú činnosť štítnej žľazy, ale hneď od začiatku hovoril o operácii, ktorá bude určite časom nevyhnutná. Pri tomto ochorení dochádza po krátkej úprave stavu často k recidíve. Rozhodla som sa, že urobím všetko preto, aby som sa operácii vyhla. Pri mojom pátraní po alternatívnych spôsoboch liečby mi známa poradila p. Melnikov, u ktorej ona sama terapiu úspešne podstúpila. Veľmi príjemné stretnutia s touto charizmatickou ženou  mi otvorili myseľ a pomohli začať správne uvažovať.Tak ako väčšina ochorení,  aj to moje začalo v hlave a spôsobe života. Terapiu výrobkami Planet zdravja som podľa jej doporučení  vzorne absolvovala v priebehu leta. Už v septembri pri kontrolnom vyšetrení bol lekár veľmi milo prekvapený mojimi výsledkami. Chcel so mnou dohodnúť termín operácie, ale usúdil, že zatiaľ nie je potrebná. Dávky liekov mi znížil a po ďalších 2 mesiacoch som ich mohla úplne vysadiť. Na liečbu olejmi Planet zdravja nedám dopustiť, moje telo dostali do harmónie. Pokračujem v ich užívaní a tiež pri zdravotných problémoch mojich rodinných príslušníkov hľadám najskôr možnosti tejto terapie.Mail posielam ako poďakovanie p. Melnikov a tiež ako inšpiráciu pre tých, ktorí sú rovnako bezradní, ako ja na začiatku. "

Endometrióza a problémy so žlčníkom,

" Oleje Planet zdravja a konzultácie s p. Ľubicou Melnikov mi pomohli pri riešení mojich žalúdočných problémov a problémov so žlčníkom. K liečbe patrí aj uvedomenie si, prečo daný problém vzniká a ako sa môžem aj ja aktívne podielať na tom, aby som sa uzdravila. A p. Ľubica mi vždy „otvorila oči“, aj to, ako sa mám na problém pozerať. Pri preventívnej prehliadke u gynekológa mi lekár zistil endometriózu. Moje bolesti pri menštruácii začali byť neznesiteľné a lekár mi odporúčal odoperovať vaječník. Túto variantu som odmietla, nakoľko sme s manželom plánovali mať bábätko. Problém som ihneď konzultovala s p. Ľubicou. Pri pravidelnom užívaní výrobkov Planet zdravja a dodržiavaní doporučení, vrátane cvičenia, som do 3 mesiacov otehotnela. Výrobky Planet zdravja užívam aj počas tehotenstva, čím sa mi odstránili problémy s nevoľnosťou, chuťami a posunutou placentou. Osobne nepoznám nikoho iného, kto pozná ľudské telo a jeho súvislosti s psychickými príčinami tak dokonale, ako p. Ľubica. Za čo jej patrí veľké ĎAKUJEM! "

Krčok maternice - PAP II.st.,

„Po preventívnej gynekologickej prehliadke mi lekár oznámil, že PAP test kčku maternice je pozitívny. Vedela som, aké nebezpečné sú tieto zmeny na krčku a že môžu zle dopadnúť. Moje prekvapenie bolo o to väčšie, lebo sa snažím zdravo sa stravovať. Od známej, ktorá si olejmi Planet zdravja vyliečila PAP II.stupňa, som dostala odporúčanie na Ľubicu Melnikov. I keď to bolo dosť ďaleko, začala som užívať oleje, upravila som svoj jedálny lístok (naučila som sa, čo je to správna strava pre mňa) a po 3 mesiacoch som išla na kontrolu ku gynekológovi – P.A.P. test bol negatívny a lekár vyjadril prekvapenie, akú mám zregenerovanú sliznicu krčka.“

PRODUKTY

OBJEDNAŤ

Všetky produkty

BLOG Ľubica Melnikov

KONTAKT

Ľubica Melnikov

0911 984 774
0918 986 932

info@planeta-zdravia.sk

Obchodné meno: Ing. Ľubica Melnikov
Sídlo: 925 83 Žihárec 700
IČO: 40 56 41 93
DIČ: 1030089907
IČ DPH: SK1030089907
zapísané na Obvodnom úrade v Galante,
pod č. ŽO-2003/01314-2
a č. OŽP-B/2007/06633-2(-3-4)

Orgány dozoru:
Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj
Staničná 9, P. O. BOX 49A,
950 50 Nitra 1

KONZULTÁCIA CEZ E-MAIL

Stručne, prosím, popíšte Váš zdravotný problém a či máte záujem o e-konzultáciu ( 15,- eur) alebo vypracovanie terapie ( 40,- eur). Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Captcha