ČLÁNOK / PLANET ZDRAVJA - jedinečná pomoc z prírody

Planet zdravja ( Planet of Health) je obchodný názov výrobkov slovinskej spoločnosti ASAN, ktorá sa od roku 1998 zaoberá vývojom a výrobou prírodných produktov pre podporu regeneračných schopností tela.

Výrobky Planet zdravja sú 100% prírodné produkty iba rastlinného pôvodu. Sú to zmesy úplne čistých ( neriedených) , za studena lisovaných, nefiltrovaných, nerafinovaných rastlinných olejov alebo zmesy so 100% prírodnými, neriedenými éterickými olejmi. Pri ich výrobe sa  používajú tradičné technologické postupy chladného lisovania a klasickej destilácie. Cieľom výroby je nielen získanie čo „najprírodnejšieho“ produktu, ale tiež ochrana životného prostredia a úplná eliminácia nevyužiteľného odpadu.

Jedinečný účinok výrobkov Planet zdravja je v synergickom účinku viacerých výrobkov, kedy dochádza k normalizácii  prietokov  krvi v jednotlivých orgánoch. Správne prekrvenie orgánov alebo určitých častí tela je základnou podmienkou nielen výkonu, ale aj regenerácie tela. Výsledkom synergického účinku viacerých výrobkov je citeľná úľava, prílev energie, zlepšenie nálady, zmenšenie bolesti a postupný ústup symptómov. 

Výrobky Planet zdravja sú pre ľudské telo rýchlo rozpoznateľné a  navyše sú prirodzeným a ľahko straviteľným zdrojom:

  • minerálnych prvkov : Ca, Mg, K, P, Zn, Fe
  • stopových prvkov: I, Se, Mo, Mn
  • tokoferolov  
  • vitamínov ( E, D )
  • nenasýtených mastných kyselín

Výrobky Planet zdravja nemajú žiadne vedľajšie účinky. Niektoré z nich ale nie sú vhodné pre ľudí, ktorí majú alergiu na  niektoré zložky, z ktorých sa získavajú. Napr. na levanduľu,  na orechy, mandle, lieskové alebo iné orechy - na etikete každého výrobku je upozornenie o alergénoch ( informácia je aj v popise na  e-shope) 

V roku 2011 spoločnosť ASAN prezentovala svoju metódu regenerácie tela  -  ThermoRegulationTM -  na pôde Európskeho parlamentu.

V súčasnosti je zaznamenaných  cca 100 tisíc terapií metódou termoregulácie tela ( ThermoRegulationTM )  ,zameraných na prírodnú podporu regeneračných schopností ľudského tela.

Od roku 2011 prebiehajú klinické testy výrobkov Planet zdravja na ľuďoch postihnutých výbuchom jadrovej elektrárne vo Fukušime ( Japonsko), s mimoriadnymi výsledkami.

Organický jód v Planet zdravja č. 80

Stručné info o jednotlivých výrobkoch nájdete v e-shop

KONTAKT

Ľubica Melnikov

0911 984 774
0918 986 932

info@planeta-zdravia.sk

Obchodné meno: Ing. Ľubica Melnikov
Sídlo: 925 83 Žihárec 700
IČO: 40 56 41 93
DIČ: 1030089907
IČ DPH: SK1030089907
zapísané na Obvodnom úrade v Galante,
pod č. ŽO-2003/01314-2
a č. OŽP-B/2007/06633-2(-3-4)

Orgány dozoru:
Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj
Staničná 9, P. O. BOX 49A,
950 50 Nitra 1

KONZULTÁCIA CEZ E-MAIL

Stručne, prosím, popíšte Váš zdravotný problém a či máte záujem o e-konzultáciu ( 15,- eur) alebo vypracovanie terapie ( 40,- eur). Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Captcha