ČLÁNOK / PLANET ZDRAVJA - jedinečná pomoc z prírody

Planet zdravja ( Planet of Health) je obchodný názov výrobkov slovinskej spoločnosti ASAN, ktorá sa od roku 1998 zaoberá vývojom a výrobou prírodných produktov pre podporu regeneračných schopností tela.

Od roku 2011 prebiehajú klinické testy výrobkov Planet zdravja na ľuďoch postihnutých výbuchom jadrovej elektrárne vo Fukušime ( Japonsko), s mimoriadnymi výsledkami.

V roku 2011 spoločnosť ASAN prezentovala svoju metódu regenerácie tela  ThermoRegulationTM na pôde Európskeho parlamentu.

V súčasnosti je zaznamenaných  cca 100 tisíc terapií metódou termoregulácie tela,ThermoRegulationTM ,zameraných na prírodnú podporu regeneračných schopností ľudského tela.

Výrobky Planet zdravja sú 100% prírodné produkty iba rastlinného pôvodu. Sú to zmesy úplne čistých ( neriedených) , za studena lisovaných, nefiltrovaných, nerafinovaných rastlinných olejov. Pri spracovávaní sa používajú tradičné technologické postupy chladného lisovania a klasickej destilácie. Cieľom výroby je nielen získanie čo „najprírodnejšieho“ produktu, ale tiež ochrana životného prostredia a úplná eliminácia nevyužiteľného odpadu.

Výrobky Planet zdravja sú pre ľudské telo rýchlo rozpoznateľné a sú prirodzeným a ľahko straviteľným zdrojom:

  • minerálnych prvkov : Ca, Mg, K, P, Zn, Fe
  • stopových prvkov: I, Se, Mo, Mn
  • tokoferolov  
  • vitamínov ( E, D )
  • nenasýtených mastných kyselín

Princíp ich účinku : akonáhle  má telo  k dispozícii dostatok minerálnych a stopových prvkov v organickej podobe, maximálne  sa aktivujú jeho regeneračné detoxikačné schopnosti, čím postupne dochádza k náprave porúch, ktoré viedli ku zdravotným ťažkostiam.

Výrobky Planet zdtavja nepôsobia symptomaticky, ale kauzálne – v tele pomáhajú odstraňovať príčiny porúch na fyzikálno-chemickej úrovni. Výsledkom synergického účinku viacerých výrobkov je citeľná úľava, prílev energie, zlepšenie nálady, zmenšenie bolesti a postupný ústup symptómov ochorení.

Výrobky Planet zdravja nemajú žiadne vedľajšie účinky. Niektoré z nich ale nie sú vhodné pre ľudí, ktorí majú alergiu na  niektoré zložky, z ktorých sa získavajú. Napr. na levanduľa,  na orechy, mandle, lieskové alebo iné orechy, na sóju – na etikete každého výrobku je upozornenie o alergénoch ( informácia je aj v popise na  e-shope) 

Organický jód v Planet zdravja č. 80

Čánok o ďaľších organických minerálnych prvkoch vo výrobkoch Planet zdravja sa pripravuje

Stručné info o účinkoch jednotlivých výrobkoch nájdete v e-shop

KONTAKT

0911 984 774
0918 986 932

info@planeta-zdravia.sk

Obchodné meno: Ing. Ľubica Melnikov
Sídlo: 925 83 Žihárec 700
IČO: 40 56 41 93
DIČ: 1030089907
IČ DPH: SK1030089907
zapísané na Obvodnom úrade v Galante,
pod č. ŽO-2003/01314-2
a č. OŽP-B/2007/06633-2(-3-4)

Orgány dozoru:
Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj
Staničná 9, P. O. BOX 49A,
950 50 Nitra 1

KONZULTÁCIA CEZ E-MAIL

Stručne, prosím, popíšte Váš zdravotný problém a či máte záujem o e-konzultáciu ( 15,- eur) alebo vypracovanie terapie ( 40,- eur).

Captcha